SHIRE HOUSE INTERIOR

Projektowanie wnętrz doma

Opis projektu

Naszym głównym celem w tym projekcie było uczynienie wnętrza kontynuacją architektury. Dlatego użyliśmy lekkiej podstawy i drewna o tym samym odcieniu, co na rozwiązaniach elewacyjnych domu.
Dzięki tej kombinacji uzyskano minimalistyczne i bardzo jasne wnętrze, w którym panoramiczne okna z widokiem na ulicę działają jak jasny akcent.

Dom jest funkcjonalnie podzielony na 3 Bloki-Blok wejściowy z gabinetem, blok główny ze wspólną strefą i blok prywatny z sypialnią. Ponieważ powierzchnia domu nie jest duża, chcieliśmy, aby wnętrze było jak najbardziej funkcjonalne i ergonomiczne, nie przesycone szczegółami, jednocześnie dodając niezwykły akcent do każdego pokoju. Tak więc w holu jest to garderoba z wbudowanym miejscem do siedzenia i ukrytą szafą z przesuwanym lustrem. W biurze postanowiliśmy zrobić blat roboczy "unoszący się", mocując go pod sufitem. Dzięki takiemu rozwiązaniu pokój nie wydaje się ułożony w stos.

Wspólna przestrzeń jest warunkowo podzielona na 3 strefy-obszar z telewizorem, jadalnią i kuchnią, aw każdym z nich zapewniliśmy również nasze akcenty, które harmonijnie ze sobą współgrają. W strefie telewizyjnej takim akcentem jest wbudowana Sadzarka na małe drzewo. Na jego poparcie wybraliśmy dużą lampę księżycową i okrągły stół do jadalni.

W sypialni centralnym rdzeniem jest zawsze łóżko, więc tutaj zdecydowaliśmy się wyróżnić go metalowym wykończeniem. Łóżko wybraliśmy z szerokimi, miękkimi bokami i owinęliśmy zagłówek na ścianach, aby wizualnie pokój wydawał się "miękki" i przytulny.

Tak więc kompetentna praca nad szczegółami pozwoliła nam stworzyć nowoczesne, minimalistyczne wnętrze, które jest kontynuacją architektury domu i odzwierciedla charakter jego właścicieli.

Rzut piętra

Rzut piętra

Wykaz pomieszczeń


Udostępnij projekt

Udostępnij projekt, który Ci się podoba w mediach społecznościowych!


Nasze projekty

Być może zainteresują Cię inne kierunki i projekty naszego biuro:

Napisz do nas

Odpowiemy na wszelkie pytania