ARCADIA HOUSE INTERIOR

Projektowanie wnętrz doma

Opis projektu

Pracując nad tym wnętrzem musieliśmy uwzględnić korytarzowy podział domu na 2 jednostki: prywatny master-blok domu oraz jednostkę dla gości/dzieci. Dlatego, aby uzyskać jednolitą przestrzeń, zdecydowaliśmy się na oś holu wejściowego, garderobu i korytarza w głębokim grafitowym kolorze, który służy jako przewodnik w lewe i prawe skrzydlo domu.

Główną koncepcją wnętrza jest organiczne połączenie przestrzeni ze spójnym stylem dla wszystkich pomieszczeń. W tym projekcie pomieszczenia są dość geometryczne, o zróżnicowanej wysokości sufitu. Dlatego naszym głównym zadaniem było uzyskanie płynnego przejścia ze strefy do strefy.

Zastosowaliśmy technikę promienistych zaokrągleń brył mebli oraz wykorzystaliśmy promieniste listwy sufitowe, które dają płynne przejście od sufitu do ściany i sprawiają, że kształt jest nieważki, nie tworząc ostrych narożników ani ostrych załamań. Kształt ten został wsparty najbardziej dyskretnym oświetleniem, które nie zakłócałoby geometrii sufitu i nie tworzyło wizualnego szumu.

ARCADIA HOUSE

Rzut piętra

Rzut piętra

Wykaz pomieszczeń


Udostępnij projekt

Udostępnij projekt, który Ci się podoba w mediach społecznościowych!


Nasze projekty

Być może zainteresują Cię inne kierunki i projekty naszego biuro:

Napisz do nas

Odpowiemy na wszelkie pytania