PARHELLION RESIDENCE

Projektowanie wnętrz doma

Opis projektu

Ten projekt jest symbiozą minimalizmu i stylu etno. Staraliśmy się stworzyć zrównoważone, nowoczesne wnętrze przy użyciu naturalnych materiałów, w których dekoracje i meble są zdominowane przez złożone tekstury, tworząc przytulną przestrzeń.

Ponieważ dom znajduje się w słonecznym regionie, naszym zadaniem było stworzenie wnętrza, które dzięki fakturom i dekoracjom będzie związane z krajobrazem i przyrodą.

Każdy pokój w domu ma swoje własne cechy i akcenty. Tak więc przestronna część wypoczynkowa jest tworzona przez wygodne sofy i kompozycję trzech ogromnych lamp, które są jak trzy słońca, które wypełniają cały dom światłem.

Gabinet w tym projekcie jest również niezwykły. Klient chciał, aby obszar roboczy zawierał różne urządzenia do ćwiczeń, oprócz biurka i miejsc do przechowywania. W rezultacie podzieliliśmy przestrzeń na dwie strefy-roboczą i sportową.

Główna sypialnia w tym projekcie jest utrzymana w stonowanych kolorach przy użyciu paneli z tkaniny i ciemnego tynku. Szczególnym akcentem jest tutaj skała za zagłówkiem łóżka. Z łóżka roztacza się piękny widok na ogromną przestrzeń części wypoczynkowej. Inną cechą tej przestrzeni jest projektor zstępujący, który oprócz swojej podstawowej funkcji może działać jak kurtyna.

Pokoje dziecięce również uzupełniają ogólny styl domu, ale jednocześnie podkreślają wyjątkowość i charakter ich mieszkańców.

Rzut piętra

Rzut piętra
Wykaz pomieszczeń

Rzut II piętra

Rzut II piętra
Wykaz pomieszczeń


Udostępnij projekt

Udostępnij projekt, który Ci się podoba w mediach społecznościowych!


Nasze projekty

Być może zainteresują Cię inne kierunki i projekty naszego biuro:

Napisz do nas

Odpowiemy na wszelkie pytania