Opis projektu

Głównym życzeniem klienta było stworzenie wygodnej i funkcjonalnej przestrzeni. Priorytetem było zastosowanie stonowanej palety kolorów, naturalnych faktur i naturalnych materiałów w wykończeniu i aranżacji. Dzięki panoramicznym przeszkleniom przestrzeń jest dobrze doświetlona naturalnym światłem.

Klienci to inteligentna para, która ceni sobie wygodę i funkcjonalność. W meblach dominują głębokie kolory i szlachetne odcienie drewna. W związku z tym cała dekoracja ścian jest wykonana w jasnych kolorach, co sprawia, że przestrzeń jest lekka i przestronna. Akcenty kolorystyczne są obecne w dwóch strefach funkcjonalnych: w holu wejściowym i w sypialni.

Wysokość sufitu pozwoliła nam na zbudowanie kondygnacji konsolowej, w której umieściliśmy przytulny pokój gościnny z własną łazienką i systemem przechowywania.

Meble i elementy oświetlenia zostały wykonane na zamówienie: zaprojektowano je specjalnie z myślą o strefowaniu sąsiadujących ze sobą pomieszczeń, np. oświetlenie nad jadalnią nie powinno kolidować z oświetleniem akcentującym w części wypoczynkowej. Geometryczne akcenty w wystroju opierają się na zniuansowanej interakcji, opartej na osiach widzenia całej przestrzeni.

Rzut piętra

Rzut piętra
Wykaz pomieszczeń

Rzut II piętra

Rzut II piętra
Wykaz pomieszczeń


Udostępnij projekt

Udostępnij projekt, który Ci się podoba w mediach społecznościowych!


Nasze projekty

Być może zainteresują Cię inne kierunki i projekty naszego biuro:

Napisz do nas

Odpowiemy na wszelkie pytania