FRIEND APARTMENT I

Дизайн квартиры

Opis projektu

Przekształciliśmy wolnostojące mieszkanie w mieszkanie z trzema sypialniami. Pierwotnie była tam duża loggia, ale dzięki usunięciu wewnętrznego przeszklenia udało nam się uzyskać około 15 metrów kwadratowych użytecznej przestrzeni. W ten sposób uzyskano również więcej światła.

Podstawowy kierunek koncepcji pomieszczenia wyznaczają okna rozmieszczone wzdłuż obwodu. Nie sięgają one podłogi, dlatego postanowiono również podnieść wszystkie meble szafkowe o 40 cm i poprowadzić oświetlenie pod cokołem. Dzięki temu jasne mieszkanie wyglądało jeszcze jaśniej i lżej. A głęboki niebieski kolor podkreśla jego charakter. Właściciel nie będzie korzystał z mieszkania zbyt często, więc mogliśmy sobie pozwolić na to, by było mniej funkcjonalne, a bardziej oryginalne.

Kuchnia jest częścią wspólnej przestrzeni, ponieważ jest połączona z pokojem dziennym. Głęboki niebieski kolor, kamień Dekton, krzesła Gubi i armatura Faro Barcelona nadają mu wyrafinowany i drogi charakter.

Chcieliśmy uciec od typowych rozwiązań i spróbować coś z ciekawymi fakturami drewna, w tym mieszkaniu jest to okleina z korzenia wiązu na meblach w sypialni i salonie.

Sypialnie różnią się pod względem atmosfery. Pierwsza z nich, w kolorze niebieskim z żyrandolami Gubi i łóżkiem Minotti. Druga jest jasna i naiwna, z pastelowymi ścianami, szafą w kolorze marchewnym i lakonicznym łóżkiem MDF Italia.

Drzwi do sypialni wykonane są z białego, matowego szkła, które przepuszcza światło z jednego pomieszczenia do drugiego.

Rzut piętra

Rzut piętra
Wykaz pomieszczeń


Udostępnij projekt

Udostępnij projekt, który Ci się podoba w mediach społecznościowych!


Nasze projekty

Być może zainteresują Cię inne kierunki i projekty naszego biuro:

Napisz do nas

Odpowiemy na wszelkie pytania