PLANE HOUSE

Projekt architektoniczny

Opis projektu

PLANE HOUSE, dom z kolekcji N1, stworzony przez założycieli pracowni ZROBIM Architects, to nowoczesny dom, który ucieleśnia filozofię i bogate doświadczenie inżynierskie pracowni. Projekt ucieleśnia ideę geometrycznej czystej linii i odważnych, sprawdzonych rozwiązań.

Działka o powierzchni 5 arów sąsiaduje z lasem iglastym. Oferuje wspaniałe widoki z panoramicznych okien i zapewnia wciągające wrażenia w środowisku naturalnym. Poczucie prywatności potęguje ściana oporowa ozdobiona ozdobnymi tujami i przemyślana gra płaszczyzn.

Dom o powierzchni 137 m2 wyposażony jest w dach użytkowy z basenem i kuchnią letnią, gdzie przy projekcie wzięto pod uwagę zarówno bezwarunkowe bezpieczeństwo, jak i komfort wizualny. Z kolei wrażenie przestronności i zwiewności domu daje celowy brak elementów nośnych wewnątrz pomieszczenia. Zainspirowani legendarnym Ludwigiem Miesem van der Rohe architekci umieścili konstrukcję na wdzięcznych kolumnach o niestandardowym przekroju, tworząc prawdziwe dzieło sztuki architektonicznej.

Zapoznaj się z przeglądem projektu

Rzut piętra

Rzut piętra

Wykaz pomieszczeń
  • PLANE HOUSE


Udostępnij projekt

Udostępnij projekt, który Ci się podoba w mediach społecznościowych!


Nasze projekty

Być może zainteresują Cię inne kierunki i projekty naszego biuro:

Napisz do nas

Odpowiemy na wszelkie pytania