RE.APARTMENT

Projektowanie wnętrza mieszkania

Opis projektu

Klient tego projektu jest w drodze przez cały tydzień pracy, aw mieszkaniu zdarza się sporadycznie w weekendy. Dlatego przestrzeń mieszkania powinna być dla niego miejscem odpoczynku i relaksu, w tym wizualnie. Właściciel mieszkania narysował analogię z pięknym drogim samochodem, do którego przenosi się w weekendy po tygodniu w pracującym samochodzie.

Jedną z głównych cech wnętrza jest duży kominek narożny, który wita Nas po wejściu do mieszkania. Specjalnie zaprojektowaliśmy go tak, aby zarówno z salonu, jadalni, jak i salonu kominek był centralnym punktem kompozycji. Kominek jest wykończony szarą porcelaną, która jest zmiękczona FORNIREM o ciepłym odcieniu miodu, co dodaje temu dość surowemu wnętrzu miękkości i komfortu.

Meble szafkowe, stół jadalny, kuchnia, łóżko — wszystko zostało zaprojektowane specjalnie do projektu według szkiców projektantów. Klient projektu bardzo lubi eleganckie detale i Lewitujące meble, dlatego we wnętrzu jest dużo szkła, a zatem główną atrakcją sypialni jest niskie łóżko z japońskimi nutami, jakby unosiło się nad powierzchnią podłogi.

Szczególną uwagę zwróciliśmy na Łazienki. W projekcie są 2 i podzieliliśmy je nie zgodnie ze zwykłą zasadą: gość i gospodarz, ale zgodnie z przeznaczeniem funkcjonalnym. Łazienka przy wejściu jest kompaktowa z prysznicem, aby wziąć szybki poranny prysznic i naładować się na nadchodzący dzień. Druga łazienka jest natomiast przestronna z dużą wolnostojącą wanną, w której można się położyć i zrelaksować po dniu pracy.

W tym wnętrzu nie ma żadnych przypadkowych ani zbędnych szczegółów. Cała przestrzeń jest zaostrzona i zorganizowana zgodnie ze stylem życia i charakterem właściciela.

Rzut piętra

Rzut piętra
Wykaz pomieszczeń

Zapoznaj się z przeglądem projektu

Publikacje w mediachUdostępnij projekt

Udostępnij projekt, który Ci się podoba w mediach społecznościowych!


Nasze projekty

Być może zainteresują Cię inne kierunki i projekty naszego biuro:

Napisz do nas

Odpowiemy na wszelkie pytania