OLIVE APARTMENT

Projektowanie wnętrza mieszkania

Opis projektu

Dla klienta ważne było stworzenie wygodnej i jasnej przestrzeni do życia. Głównym założeniem było wykorzystanie naturalnych materiałów, żywych roślin i tekstyliów.

Początkowo w mieszkaniu nie było ścian działowych. Celem było podzielenie pomieszczenia w taki sposób, aby estetyka wizualna i funkcjonalność były zintegrowane. W rezultacie powstała połączona strefa salonu, kuchni i jadalni. Hol wejściowy jest oddzielony ścianką działową wykonaną z żywych roślin. Technika ta pozwala na zachowanie odpowiedniej ilości światła naturalnego bez przeciążania przestrzeni. Gabinet jednocześnie może być pokojem gościnnym. Z niego jest dostęp do loggii, która jest miejscem rekreacji.

Klienci są sportową parą i mają dużo sprzętu sportowego. Dlatego zostały zaprojektowane dwie przestronne garderoby z myślą o przechowywaniu.

Każdy element wnętrza ma swoją własną cechę. Na przykład panele drewniane, dzięki naturalności naturalnych materiałów, miękkości odcieni i aksamitnej, szczotkowanej powierzchni drewna, tworzą naturalną przytulność. Wystrój, tkane przegrody i tekstylia nadają wnętrzu swój własny charakter.

Rzut piętra

Rzut piętra
Wykaz pomieszczeń

Zapoznaj się z przeglądem projektu

Publikacje w mediachUdostępnij projekt

Udostępnij projekt, który Ci się podoba w mediach społecznościowych!


Nasze projekty

Być może zainteresują Cię inne kierunki i projekty naszego biuro:

Napisz do nas

Odpowiemy na wszelkie pytania