FLYING HOUSE INTERIOR

Projektowanie wnętrz doma

Opis projektu

Wnętrze w tym projekcie jest kontynuacją minimalistycznego wyglądu architektonicznego domu. A jego główną cechą jest monochromatyczne ciemne wykończenie, które płynnie przechodzi z fasad do wnętrza domu i sprawia, że ​​wnętrze jest otulające dzięki czarnemu kolorowi.

Pomimo dużej ilości czerni zastosowaliśmy techniki, które sprawiły, że wnętrze to nie było ponure, a wręcz przytulne i stylowe. Jedną z takich technik jest oświetlenie na całym obwodzie pod sufitem, które rzuca miękkie, rozproszone światło na sufit, optycznie zwiększając go i zwiększając przestrzeń. Chciałbym również zwrócić uwagę na dekorację ścian, w tym przypadku tapetę. To dla nas nietypowe rozwiązanie, ale dzięki swojej niejednorodnej i lekko aksamitnej fakturze tapeta sprawia, że ​​to wnętrze staje się bardziej miękkie i zrelaksowane.

W monochromatycznych wnętrzach ważną rolę odgrywają także meble. Meble do projektu dobraliśmy tak, aby jednocześnie przełamywały monochromatyczność i wspierały stylistykę wnętrza. Tym samym centrum kompozycji salonu stanowi lekka modułowa sofa, której bryły można przesuwać, zmieniając geometrię przestrzeni, aby na przykład komunikować się podczas przygotowywania obiadu lub obserwować grę płomieni w salonie. kominek. Wokół sofy umieściliśmy akcenty kolorystyczne w postaci stolików kawowych, regału oraz designerskiego telewizora, które wraz z obrazami dodają wnętrzu koloru i nastroju. Tym samym praca ze światłem, akcentami kolorystycznymi i geometrią przestrzeni pozwoliła stworzyć stylowe wnętrze w totalnej czerni z włoskimi meblami i przepięknym widokiem na las.

Rzut piętra

Rzut piętra
Wykaz pomieszczeń

Zapoznaj się z przeglądem projektu

Publikacje w mediach

Архитектурный проектUdostępnij projekt

Udostępnij projekt, który Ci się podoba w mediach społecznościowych!


Nasze projekty

Być może zainteresują Cię inne kierunki i projekty naszego biuro:

Napisz do nas

Odpowiemy na wszelkie pytania