2B HOUSE INTERIOR

Projektowanie wnętrz doma

Opis projektu

Musieliśmy sprawić, aby wnętrze tego domu było harmonijną kontynuacją architektury. A klient projektu miał kilka jasnych tez, których musieliśmy się trzymać przy tworzeniu projektu aranżacji.

Przede wszystkim jest to czystość wizualna. Zrobiliśmy wnętrze minimalistyczne, bez otwartych półek, szklanych frontów, zbędnych dekoracji. Z tego samego powodu podzieliliśmy kuchnię na dwie strefy: wykończeniową i surową, aby ukryć wszystkie procesy kulinarne i zapachy.

Ważne było dla nas również, aby projekt był ponadczasowy. Dlatego wybraliśmy klasyczną paletę materiałów: naturalne drewno, kamień, podłogę pod betonem, tynk i metal. Ta baza była i będzie aktualna przez wiele lat, a jednocześnie łatwo ją przekształcić poprzez wymianę mebli i dekoracji.

Głównym akcentem wnętrza jest onyks, który tworzy niepowtarzalny efekt wow. Onyks jest obecny w różnych proporcjach i elementach w całym wnętrzu, dobrze pasuje kolorystycznie do naszej palety, więc nie wydaje się tak krzykliwy, ale sprawia, że przestrzeń jest żywa i niepowtarzalna.

Rzut piwnicy

Rzut piwnicy

Wykaz pomieszczeń
Rzut piętra

Rzut piętra

Wykaz pomieszczeń
Rzut II piętra

Rzut II piętra

Wykaz pomieszczeń

Publikacje w mediachUdostępnij projekt

Udostępnij projekt, który Ci się podoba w mediach społecznościowych!


Nasze projekty

Być może zainteresują Cię inne kierunki i projekty naszego biuro:

Napisz do nas

Odpowiemy na wszelkie pytania