2000’S RECONSTRUCTION INTERIOR

Projektowanie wnętrz doma

Opis projektu

Dom został zaprojektowany z myślą o przyszłej sprzedaży, dlatego naszym celem było uczynienie wnętrza wyjątkowym, ale nie spersonalizowanym, z dużą ilością szczegółów do odkrycia.

Dążenie do otwartości i minimalizacji przegród tworzy swobodną, ​​płynną strukturę przestrzeni wnętrza. Hol wejściowy, salon, kuchnia, jadalnia są kompozycyjnie zjednoczone. Monochromatyczna podstawa z unikalnymi detalami sprawia, że ​​każdy obszar wydaje się przytulny na swój sposób. Blok gościnny z sauną i pokojem gościnnym wyróżnia się dużą fornirowaną kostką.

Na drugim piętrze znajdują się trzy sypialnie z dominującą dla właścicieli. Zawiera garderobę, dużą łazienkę, strefę relaksu i prywatny taras. Kolumna płynnie wznosząca się do sufitu stanowi element akcentujący wnętrze i jedynie pośrednio nawiązuje do klasyki. Podłoga jako całość zachowuje ogólną koncepcję domu: minimum drzwi, maksimum otwartej przestrzeni i podział na strefy według koloru.

Różnorodne źródła światła i scenariusze świetlne tworzą zamierzoną atmosferę dla każdego obszaru i podkreślają detale architektoniczne. Złożone tekstury powierzchni wzmacniają efekty wizualne we wnętrzu. Wraz ze sztucznie wykreowaną przestrzeń bawi się naturalnym światłem poprzez duże panoramiczne okna i dobrą lokalizację otwartych przestrzeni. Ta lekka architektura zapewnia funkcjonalność oraz sprawia, że ​​wnętrza są harmonijne i komfortowe do zamieszkania.

Rzut piwnicy

Rzut piwnicy
Wykaz pomieszczeń

Rzut piętra

Rzut piętra
Wykaz pomieszczeń

Rzut II piętra

Rzut II piętra
Wykaz pomieszczeń

Zapoznaj się z przeglądem projektu

Архитектурный проектUdostępnij projekt

Udostępnij projekt, który Ci się podoba w mediach społecznościowych!


Nasze projekty

Być może zainteresują Cię inne kierunki i projekty naszego biuro:

Napisz do nas

Odpowiemy na wszelkie pytania