2000’S RECONSTRUCTION INTERIOR

Projektowanie wnętrz doma

Opis projektu

Dom został zaprojektowany z myślą o przyszłej sprzedaży, dlatego naszym celem było uczynienie wnętrza wyjątkowym, ale nie spersonalizowanym, z dużą ilością szczegółów do odkrycia.

Dążenie do otwartości i minimalizacji przegród tworzy swobodną, ​​płynną strukturę przestrzeni wnętrza. Hol wejściowy, salon, kuchnia, jadalnia są kompozycyjnie zjednoczone. Monochromatyczna podstawa z unikalnymi detalami sprawia, że ​​każdy obszar wydaje się przytulny na swój sposób. Blok gościnny z sauną i pokojem gościnnym wyróżnia się dużą fornirowaną kostką.

Na drugim piętrze znajdują się trzy sypialnie z dominującą dla właścicieli. Zawiera garderobę, dużą łazienkę, strefę relaksu i prywatny taras. Kolumna płynnie wznosząca się do sufitu stanowi element akcentujący wnętrze i jedynie pośrednio nawiązuje do klasyki. Podłoga jako całość zachowuje ogólną koncepcję domu: minimum drzwi, maksimum otwartej przestrzeni i podział na strefy według koloru.

Różnorodne źródła światła i scenariusze świetlne tworzą zamierzoną atmosferę dla każdego obszaru i podkreślają detale architektoniczne. Złożone tekstury powierzchni wzmacniają efekty wizualne we wnętrzu. Wraz ze sztucznie wykreowaną przestrzeń bawi się naturalnym światłem poprzez duże panoramiczne okna i dobrą lokalizację otwartych przestrzeni. Ta lekka architektura zapewnia funkcjonalność oraz sprawia, że ​​wnętrza są harmonijne i komfortowe do zamieszkania.

2000’S RECONSTRUCTION

Rzut piwnicy

Rzut piwnicy

Wykaz pomieszczeń

Kliknij na pomieszczenie, aby zobaczyć jego wizualizacje

Rzut piętra

Rzut piętra

Wykaz pomieszczeń

Kliknij na pomieszczenie, aby zobaczyć jego wizualizacje

Rzut II piętra

Rzut II piętra

Wykaz pomieszczeń

Kliknij na pomieszczenie, aby zobaczyć jego wizualizacjeUdostępnij projekt

Udostępnij projekt, który Ci się podoba w mediach społecznościowych!


Nasze projekty

Być może zainteresują Cię inne kierunki i projekty naszego biuro:

Napisz do nas

Odpowiemy na wszelkie pytania